Усунення запахів в Києві

Заповніть форму нижче, щоб наш менеджер міг з вами зв’язатися для проведення якісної консультації і визначення послуг під ваш запит

Усунення запаху від оздоблювальних матеріалів після ремонту
Усунення стійкого запаху від домашніх тварин
Усунення запаху сирості в приміщеннях з високою вологістю, після потопу
Усунення запаху гнилі, зіпсованих продуктів, дезінфекція повітря
Усунення запаху в кімнатах з лежачими людьми, трупного запаху
Усунення запаху тютюнового диму, запаху гару після пожежі
Усунення запаху кухні в кафе, барі, ресторані

  Ми робимо цей світ
  чистіше позбавляючи
  його від бруду

  Вже
  6 років
  Ми задаємо рівень сервісу на
  ринку клінінгових послуг
  Більше
  20 000
  Клієнтів довірили нам прибирання у
  своєму домі, квартирі і офісі
  7 із 10
  Замовників стають нашими
  постійними клієнтами або як
  мінімум замовили прибирання знову

  Вже прибрано
  більше 200 000 м²

  Це як площа
  30 футбольних полів
  НСК Олімпійський

  Що входить до послуги
  усунення запахів?

  Усунути запах від оздоблювальних матеріалів після ремонту
  Усунути запах від домашніх тварин
  Усунути запах кухні, в т.ч. запах кухні в кафе, барі, ресторані
  Усунути запах тютюнового диму (в т.ч. застарілого запаху тютюну, в'ївся в стіни і предмети побуту), в т.ч. застарілий запах тютюну в готельних номерах
  Усунути запах гару (в т.ч. після пожежі)
  Час виконання:
  Від 6 годин
  в залежності від обсягу робіт
  Засоби:
  -
  Інвентар:
  Професійний озонатор
  Відповідальний:
  Якість усунення запахів контролює менеджер мобільної бригади

  У якому порядку
  проводимо послугу

  01
  Оформлення заявки
  Ви подаєте заявку і вибираєте зручний час для усунення запахів
  02
  Підтвердження заявки менеджером
  Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання, врахувати побажання і узгодити зручний час для приїзду клінерів
  03
  Виїзд фахівців для усунення запахів
  У призначений день до вас приїдуть фахівці компанії "Уборка 24" і проведуть озонуванняя вашого приміщення відповідно до раніше погоджених умов
  04
  Передача виконаної роботи
  По закінченню озонації менеджер мобільної бригади перевірить якість виконаних робіт і зв'яжеться вам для передачі об'єкта, розрахунку та підписання акту виконаних робіт
  05
  Ви насолоджуєтесь результатом
  Ви приймаєте роботу і проводите оплату зручним способом (готівковий, безготівковий розрахунок, на номер рахунку IBAN). Для нас вкрай важливо, щоб ви були задоволені результатом, тому ми готові працювати до тих пір, поки ви не погодитеся, що результат чудовий!

  Які гарантії
  ми надаємо?

  Дбайливо відносимося
  до чужого майна

  Усі наші клінери дбайливо відносяться до чужого майна, проте якщо з нашої вини щось буде зіпсовано, тоді ми гарантуємо відшкодування збитку за свій рахунок.

  Повторне прибирання
  безкоштовно

  Ми завжди робимо свою роботу якісно, але якщо ви скажете, що ми прибирали погано, тоді повернемося і приберемо безкоштовно, а не зі знижкою, як це роблять багато фірм.

  Використовуємо
  професійні
  засоби та техніку

  90% обладнання — Kärcher. Провідний світовий виробник техніки для прибирання.

  Мы обрали Kärcher и Numatic – лідерів світового виробництва техніки для клінінгу. Таке устаткування потужно очищує навіть найскладніші забруднення і не ушкоджує поверхні.

  Прибираємо в усіх важкодоступних місцях

  Завжди є такі місця, які складно прибирати через їх розташування. Для нас ці місця ніколи не були проблемою - прибираємо скрізь. А перед прибиранням ми обов'язково погоджуємо з вами, де можна прибиратися, а де ні.

  Наш кодекс якості
  складається з 6 законів

  Задоволений клієнт
  Це наш первинний пріоритет, тому працюємо тільки з кращими: екіпіровкою, засобами, фахівцями, клієнтами :)
  Завжди вчасно
  Щоб не нарватися на ризик зірвати ваші плани, при оцінці об'єкту ми не перебільшуємо свою швидкість роботи і називаємо тільки реальні терміни
  Справедливе рішення
  Якщо під час прибирання наші співробітники щось випадково зачеплять або зіпсують, ми повністю відшкодуємо будь-який матеріальний збиток
  Ніяких простоїв
  У нас достатньо фахівців, щоб не допускати зриви термінів. Якщо 1 з фахівців не виходить на роботу - його замінять
  Надійні люди
  На кожного співробітника в нашій команді сміливо можна покластися, тому що ми зібрали найтямущіших і найвідповідальніших фахівців з досвідом
  Завжди на зв'язку
  Ми працюємо цілодобово, тому дзвоніть у будь-який час і вам обов'язково дадуть відповідь наші менеджери

  УСУНЕННЯ НЕПРИЄМНИХ ЗАПАХІВ З УБОРКА 24

  Неприємний запах в приміщенні не тільки робить людину дратівливою, але і може привести до загострення більшості хронічних захворювань (за результатами дослідження в лабораторії університету Ноттінгема). Кожному відомо, наскільки складно перебувати в кімнаті, наповненій специфічним амбрé.

  Співробітники компанії Уборка24 готові в будь-який час доби позбавити вас від неприємностей, пов’язаних з ароматами. Ми використовуємо професійне обладнання і безпечні засоби, завдяки яким швидко усуваємо всі натяки на прикрі пахощі.

  КОЛИ ПОТРІБНІ НАШІ ПОСЛУГИ?

  Найчастіше співробітники Уборкі24 проводять заходи щодо усунення запахів в таких ситуаціях: Після пожежі. Запах гару протягом декількох днів настільки сильно в’їдається в усі поверхні, що його усунення стає неможливим. Наша бригада приїде на об’єкт в будь-який час, щоб відразу приступити до усунення наслідків самої пожежі і її гасіння.

  Затоплення. Якщо квартиру затопили сусіди зверху, або виник прорив трубопроводу, вже через 1-2 дня все перезволожені речі починають гнити і сумно пахнути. Ми не тільки усунемо сам запах, а й проведемо боротьбу з його причинами: висушимо і продезінфіціруем килими, м’які меблі, іграшки.

  Проблеми з каналізацією – джерело одного з найбільш неприємних запахів. Навіть якщо поломка системи усунена, характерний аромат може триматися місяцями. Зателефонуйте нам, і через 2-3 години ви зможете забути про цю прикрість.

  Приміщення з високою вологістю. Ванна і санвузол не завжди забезпечуються хорошою вентиляцією, що неминуче призводить до розмноження грибка. Викликані вами співробітники Уборки24 не тільки позбавлять приміщення від їх специфічного запаху, а й проведуть обробку поверхонь антигрибковими засобами, щоб не допустити повторення ситуації.

  Кімнати лежачих хворих. Нікому не подобається запах лікарні, а коли він з’являється вдома, стає удвічі неприємно. Позбутися від цього характерного аромату підручними засобами неможливо. Але ми озброєні професійним обладнанням, тому можемо швидко усунути навіть таке амбре.

  Запах тварин. Домашні улюбленці приносять господареві немало радісних хвилин. Але для сторонньої людини запах мешкає в квартирі кішки, собаки або навіть хом’ячка, може бути вкрай антипатичним. Швидко позбутися від подібних ароматів після покупки квартири, або перед приходом гостей допоможуть співробітники Уборки24. Крім видалення запахів, співробітники можуть виконати комплексне прибирання та інші заходи.

   

  ЧОМУ ВАРТО ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАМ?

  Уборку24 відрізняє ряд переваг: Працюємо на совість. Виявите недоліки переробимо безкоштовно. Виконуємо завдання швидко. 1-2 години, і робота закінчена. Використовуємо якісну техніку і безпечні хімікати. Представляємо широкий спектр послуг. Гарантуємо помірні ціни. Наш оцінювач безкоштовно приїде за названою адресою, огляне фронт робіт, проконсультує і надасть корисні поради, вкаже точну вартість послуг. Телефонуйте, приходьте, або пишіть у зворотний зв’язок. Ми готові прийняти вашу заявку в будь-якій формі.

  Оцініть, наскільки ми були корисні

  [Total: 0   Average: 0/5]

  Збережіть свій
  час — це
  найдорогоцінніший ресурс

  І передайте ваше приміщення на
  прибирання нашим професіоналам
  Роман Оболончик
  Засновник компанії, Директор