Клінінгова компанія у Харкові

Заповніть форму нижче, щоб побачити попередню
вартість і допомогти нашому менеджеру провести
якісну консультацію під ваш запит

Прибирання у Харкові від 600 грн.
Працюємо 24/7
Досвідчений персонал
Професійна
техніка KERCHER,
NUMATIC
Еко хімія для прибирання
Kiehl, Glutoclean, HG

  від 799 грн

  Ми робимо цей світ
  чистіше позбавляючи
  його від бруду

  Вже
  7 років
  Ми задаємо рівень сервісу на
  ринку клінінгових послуг
  Більше
  20 000
  Клієнтів довірили нам прибирання в
  своєму будинку, квартирі та офісі
  7 із 10
  Замовників стають нашими
  постійними клієнтами або як
  мінімум замовили прибирання знову

  Вже прибрано
  більше 200 000 м ²

  Це як площа
  30 футбольних полів
  НСК Олімпійcький

  Які гарантії
  ми даємо?

  Дбайливо ставимося до
  чужого майна

  Всі наші клінери дбайливо ставляться до чужого майна, проте якщо з нашої вини щось буде зіпсовано, тоді ми гарантуємо відшкодування збитку за свій рахунок.

  Повторне прибирання
  безкоштовне

  Ми завжди робимо свою роботу якісно, але якщо ви скажете, що ми прибрали погано, тоді ми повернемося і приберемо безкоштовно, а не зі знижкою, як це роблять інші фірми.

  Використовуємо
  професійні
  засоби та техніку

  90% обладнання — Kärcher. Провідний світовий виробник техніки для прибирання.

  Ми обрали Kärcher та Numatic – лідерів світового виробництва техніки для кнінінга. Таке обладнання потужно очищає навіть найскладніші забруднення і не пошкоджує поверхні.

  Прибираємо в усіх важкодоступних місцях

  Завжди є такі місця, які складно прибирати через їх розташування. Для нас ці місця ніколи не були проблемою прибираємо всюди. А перед прибиранням ми обов'язково погодимо з вами, де можна прибирати, а де ні.

  Наш кодекс якості
  складається з 6 законів

  Задоволений клієнт
  Це наш першочерговий пріоритет, тому працюємо тільки з кращими: спорядженням, засобами, фахівцями, клієнтами :)
  Завжди вчасно
  Щоб не нарватися на ризик зірвати ваші плани, при оцінці об'єкта ми не перебільшуємо свою швидкість роботи та називаємо тільки реальні терміни
  Справедливе рішення
  Якщо під час прибирання наші співробітники щось випадково зачеплять або зіпсують, ми повністю відшкодуємо будь-який матеріальний збиток
  Ніяких простоїв
  У нас достатньо фахівців, щоб не допускати зриви термінів. Якщо 1 з фахівців не виходить на роботу - його замінять
  Надійні люди
  На кожного співробітника в нашій команді сміливо можна покластися, тому що ми зібрали найбільш тямущих і відповідальних фахівців з досвідом
  Завжди на зв'язку
  Ми працюємо цілодобово, тому телефонуйте в будь-який час і вам обов'язково дадуть відповідь наші менеджери

  Замовте безкоштовний виїзд менеджера

  Огляд об'єкта допоможе нам точно зрозуміти фактичний обсяг роботи й врахувати всі ваші побажання при розрахунку вартості та строків.

  Багато великих компаній працюють з нами

  Ви напевно знаєте як мінімум 1 нашого клієнта
  Що робили:
  Мийка підлоги професійним обладнанням, миття фасаду будівлі
  Час виконання:
  24 години
  Кількість клінерів:
  6 спеціалістів
  Що робили:
  Повний клінінговий супровід ТЦ (миття вхідної зони, вікон, дверей, прибирання касової зони, прибирання санвузлів, миття усіх вітрин, прибирання двору, догляд за квітами і клумбами і т.д.)
  Час виконання:
  Щоденно по 12 годин
  Кількість клінерів:
  6-9 спеціалістів щоденно
  Що робили:
  Післябудівельне прибирання магазину
  Час виконання:
  34 години
  Кількість клінерів:
  31 спеціалістів
  Що робили:
  Миття вікон, обезпилення, прибирання підлоги
  Час виконання:
  88 годин
  Кількість клінерів:
  98 спеціалістів
  Що робили:
  Генеральне прибирання офісу
  Час виконання:
  9 годин
  Кількість клінерів:
  6 спеціалістів
  Що робили:
  Клінінговий супровід зйомок
  Час виконання:
  2 заходи 3 дні кожен
  Кількість клінерів:
  По 8 спеціалістів на заході
  Що робили:
  Сезонне миття вікон головного офісу
  Час виконання:
  8 годин
  Кількість клінерів:
  4
  Що робили:
  Післябудівельне прибирання для 3-х відділень
  Час виконання:
  По 7 годин на об'єкт
  Кількість клінерів:
  По 4 спеціаліста на об'єкт
  Що робили:
  Химчистка стульев и мойка люстры
  Час виконання:
  5 годин
  Кількість клінерів:
  2
  Що робили:
  Хімчистка стільців і ковроліну
  Час виконання:
  6 годин
  Кількість клінерів:
  4
  Що робили:
  Прибирання після ремонту ресторану
  Час виконання:
  72 години
  Кількість клінерів:
  32
  Що робили:
  Химчистка м'яких меблів
  Час виконання:
  8 годин
  Кількість клінерів:
  5
  Що робили:
  Хімчистка матраців виставкової зони
  Час виконання:
  2 години
  Кількість клінерів:
  1
  Що робили:
  Миття вікон і хімчистка меблів
  Час виконання:
  Приблизно 6 годин на одну задачу
  Кількість клінерів:
  2
  Що робили:
  Мийка фасадів "ЖК Obolon Residences"
  Час виконання:
  30 днів
  Кількість клінерів:
  180

  Професійна клінінгова компанія в Харкові: що, де і як

  Всім давно відомо, що наше здоров’я залежить від багатьох факторів. Ніхто, напевно, не буде заперечувати і той факт, що наше здоров’я у владі чистоти нашого житла. Пил і різні види забруднень ніяк не сприяють хорошому самопочуттю і бадьорого настрою. Накопичуючись, вони не тільки заважають, але і з часом посилюють свій вплив.

  Але ж прокидатися вранці і лягати ввечері спати, де чисто і свіжо, хочеться завжди і кожному. Точно так же, як хочеться відвідувати акуратний магазин, зустрічатися з друзями або з коханою людиною в охайному ресторані. Подібних прикладів, звичайно ж, можна привести набагато більше. Так, жити з задоволенням в оточенні чистоти і порядку, приємно. Але ось підтримувати цю ж чистоту набагато складніше, ніж знайти затишний куточок. Для цього необхідна щоденне прибирання.

  Окрім того, генеральне, комплексне прибирання не скасовував ніхто. А так же – миття вікон, фасадів, побілку, фарбу і т.д. Перелік насправді буде довгим. Але мало у кого є час займатися наведенням ладу самостійно. Тому з часом і придумали ринок клінінгових послуг, який зараз у всіх на слуху.

  Якщо порівнювати з країнами ЄС і США, цей сервіс на їх території вже давно став нормою. А ось Україна тільки знайомиться з ринком послуг в клінінгових компаніях. Але, не дивлячись на те, що ця сфера тільки починає розвиватися, клінінгові послуги стають все більш популярними. Особливо – у великих містах.

  Наша клінінгова фірма «Уборка 24» пропонує прибирання квартир, будинків, підприємств, офісів, а також різних технічних приміщень. По суті, ми охоплюємо клінінг, який замовляють найбільше. При цьому, розміри приміщень не мають значення. І це не межа, адже компанія постійно розширює спектр послуг. Паралельно, звичайно ж, розвиваються й інші компанії. В результаті, стає нелегко знайти фірму, яка запропонує дійсно професійний підхід. Адже компаній відповідного рівня ще не так багато.

  Намагаючись знайти хорошу фірму, клієнти перевіряють ґрунт в ЗМІ або мережі, де виявляють численні оголошення і переглядають сайт за сайтом. Читають відгуки про компанії, дізнаються їм потрібні подробиці, щоб вибрати фірму, яка запропонує свої послуги недорого і якісно. Але не всі клінінг компанії надають правдиву інформацію про себе. Іноді одній клінінговій фірмі Харкова дуже далеко до іншої.

  Вибираючи компанію, потрібно враховувати всі фактори, адже мова йде про наше з вами життя. А чистота в ній грає дуже важливу роль.

  Майстри клінінгу працюють у нас!

  Компанія «Уборка 24» пропонує тільки професійний клінінг-сервіс. Наші співробітники – кращі в своїй сфері. Це фахівці, які пройшли відповідну підготовку і мають багаторічний досвід в клінінгової сфері. Не дивлячись на що, що рух компаній, які пропонують послуги клінінгу, в нашій країні – новинка, ми змогли зібрати кращих фахівців у своїй галузі. До їх знань додали ще навчання, надали найсучаснішу техніку, засоби для чищення та сучасний менеджмент. Помітно, що у нас кожна вакансія – на суворому контролі. Процедура відбору – сувора, що дає гарантію присутності тільки справжніх фахівців.

  Головні якості послуг нашої компанії – акуратність, точність, пунктуальність, доступність, прибирання ваших приміщень на всі 100% за дві-три години. Повний перелік послуг дивіться на нашому сайті!

  Прибиральники за досить доступні для клієнта ціни прибирають будинки, офіси, квартири, котеджі, склади, магазини та будь-які інші приміщення. Вся інформація про клінінгову компанію «Уборка 24» правдива і достовірна.

  Ми хочемо, щоб Харків про нас дізнався і полюбив – за професіоналізм і доступність послуг. Адже ціна і якість – категорії, які завжди ходять поруч. Нам добре відомо, як важливо, коли послуга надається якісно і недорого. Ми завжди враховуємо можливість замовників.

  Беручи до уваги серйозність підходу до роботи, з упевненістю можна сказати, що наша компанія заслуговує на увагу. Фірма готова надати послуги найвищої якості. Показати сервіс, який дорівнює європейському рівню, роботу професіоналів, для яких прибирання – покликання. Вивчивши клінінг в Харкові, ми знаємо, що необхідно клієнтам і яке прибирання вони цінують.

  Послуги нашої фірми доступні 24 години на добу. Оформити замовлення, як і отримати самі послуги, можна в будь-який час доби. Працівники виїдуть до вас на об’єкт, коли завгодно – вранці або ввечері, вдень або вночі.

  Піклуючись про репутацію компанії «Прибирання 24», ми створили на сайті розділ «Відгуки», де кожен з клієнтів може залишити своє повідомлення з відгуком про нашу роботу. Є у нас і форум, де можна теж залишати коментарі та свої рекомендації по темі клінінгу.

  Підхід індивідуальний, рівень складності будь-який

  Для співробітників нашої фірми не страшний рівень складності. Приймаємо будь-який виклик. Тому, якщо вам здається, що будь-які дії не приносять користі і навести порядок вам не вдається, не опускайте рук. Відвідайте наш сайт, зробіть замовлення (якщо необхідно – проконсультуйтеся з менеджером) і довіртеся нашим професіоналам.

  Всі новинки та оновлення самих різних куточків світу – у нас! Тому ми знаходимо рішення для будь-якої ситуації, що склалася! До кожного випадку – індивідуальний підхід. Знаходимо в будь-який час, адже ритм сучасного життя непростий і вимагає цінувати кожну хвилину. Саме тому в Харкові нашої клінінгової компанії немає рівних. У вас же є можливість переконатися в цьому!

  На сторінках нашого сайті – уся потрібна інформація. А також Ви завжди можете отримати консультацію онлайн. Ми завжди раді вам допомогти. Продаж наших послуг реалізується згідно з чітким алгоритмом. Тому покупка послуг не складе проблем.

  Збережіть свій
  час — це
  найдорогоцінніший ресурс

  І передайте ваше приміщення на
  прибирання нашим професіоналам
  Роман Оболончик
  Засновник компанії, Директор