Усунення комах і гризунів в Києві

Заповніть форму нижче, щоб наш менеджер міг з вами зв’язатися для проведення якісної консультації і визначення послуг під ваш запит

Боротьба з мишами, щурами, полівками, кротами та іншими гризунами
Знищення гнізд ос, шершнів, мурах, виведення мух і комарів
Виведення прусаків, клопів, бліх, молі, кліщів, короїд, мокриці, слимаків, павуків
Виведення комах і їх популяцій в квартирах, на дачах і на виробництві
Профілактика появи гризунів і комах в житлових і офісних приміщеннях

  Ми робимо цей світ
  чистіше позбавляючи
  його від бруду

  Вже
  6 років
  Ми задаємо рівень сервісу на ринку
  клінінгових послуг
  Більше
  20 000
  Клієнтів довірили нам прибирання в
  своєму домі, квартирі і офісі
  7 із 10
  Замовників стають нашими
  постійними клієнтами або як
  мінімум замовили прибирання знову

  Вже прибрано
  більше 200 000 м²

  Це як площа
  30 футбольних полів
  НСК Олімпійський

  Що входить до послуги
  усунення комах?

  Ми чітко дотримуємося державних норм і стандартів у своїй роботі. Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати
  Застосовувані інсектициди діють миттєво, не залишають слідів на меблях і запаху
  Безпечне знищення тарганів
  Професійне знищення клопів
  Знищення бліх
  Знищення кліщів
  Час виконання:
  Від 6 годин
  в залежності від обсягу робіт
  Засоби:
  У нашому арсеналі тільки професійна хімія
  Інвентар:
  Професійна техніка Kärcher і Numatic
  Відповідальний:
  кість усунення запахів контролює менеджер мобільної бригади

  У якому порядку проводимо послугу

  01
  Оформлення заявки
  Ви подаєте заявку і вибираєте зручний час для усунення гризунів і комах
  02
  Підтвердження заявки менеджером
  Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання, врахувати побажання і узгодити зручний час для приїзду фахівців
  03
  Виїзд фахівців для здійснення робіт
  У призначений день до вас приїдуть фахівці компанії "Уборка 24" і проведуть усунення гризунів і комах у вашому приміщенні відповідно до раніше погоджених умов
  04
  Передача виконаної роботи
  По закінченню робіт менеджер мобільної бригади перевірить якість виконаних послуг і зв'яжеться вам для передачі об'єкта, розрахунку та підписання акту виконаних робіт
  05
  Ви насолоджуєтесь результатом
  Ви приймаєте роботу і проводите оплату зручним способом (готівковий, безготівковий розрахунок, на номер рахунку IBAN). Для нас вкрай важливо, щоб ви були задоволені результатом, тому ми готові працювати до тих пір, поки ви не погодитеся, що результат чудовий!

  Які гарантії
  ми даємо?

  Дбайливо відносимося
  до чужого майна

  Усі наші клінери дбайливо відносяться до чужого майна, проте якщо з нашої вини щось буде зіпсовано, тоді ми гарантуємо відшкодування збитку за свій рахунок.

  Повторне прибирання
  безкоштовно

  Ми завжди робимо свою роботу якісно, але якщо ви скажете, що ми прибирали погано, тоді повернемося і приберемо безкоштовно, а не зі знижкою, як це роблять багато фірм.

  Використовуємо
  професійні
  засоби та техніку

  90% обладнання — Kärcher. Провідний світовий виробник техніки для прибирання.

  Мы обрали Kärcher и Numatic – лідерів світового виробництва техніки для клінінгу. Таке устаткування потужно очищує навіть найскладніші забруднення і не ушкоджує поверхні.

  Прибираємо в усіх важкодоступних місцях

  Завжди є такі місця, які складно прибирати через їх розташування. Для нас ці місця ніколи не були проблемою - прибираємо скрізь. А перед прибиранням ми обов'язково погоджуємо з вами, де можна прибиратися, а де ні.

  Наш кодекс якості
  складається з 6 законів

  Задоволений клієнт
  Це наш первинний пріоритет, тому працюємо тільки з кращими: екіпіровкою, засобами, фахівцями, клієнтами :)
  Завжди вчасно
  Щоб не нарватися на ризик зірвати ваші плани, при оцінці об'єкту ми не перебільшуємо свою швидкість роботи і називаємо тільки реальні терміни
  Справедливе рішення
  Якщо під час прибирання наші співробітники щось випадково зачеплять або зіпсують, ми повністю відшкодуємо будь-який матеріальний збиток
  Ніяких простоїв
  У нас достатньо фахівців, щоб не допускати зриви термінів. Якщо 1 з фахівців не виходить на роботу - його замінять
  Надійні люди
  На кожного співробітника в нашій команді сміливо можна покластися, тому що ми зібрали найтямущіших і найвідповідальніших фахівців з досвідом
  Завжди на зв'язку
  Ми працюємо цілодобово, тому дзвоніть у будь-який час і вам обов'язково дадуть відповідь наші менеджери

  Багато великих компаній працюють з нами

  Ви напевно знаєте як мінімум 1 нашого клієнта
  Що робили:
  Клінінговий супровід зйомок
  Час виконання:
  2 заходи по 3 дні кожен
  Кількість клінерів:
  По 8 спеціалістів на заході
  Що робили:
  Сезонне миття вікон головного офісу
  Час виконання:
  8 годин
  Кількість клінерів:
  4
  Що робили:
  Післябудівельне прибирання для 3-х відділень
  Час виконання:
  По 7 годин на об'єкт
  Кількість клінерів:
  По 4 спеціаліста на об'єкт
  Що робили:
  Хімчистка стільців і миття люстри
  Час виконання:
  5 годин
  Кількість клінерів:
  2
  Що робили:
  Хімчистка стільців і ковроліну
  Час виконання:
  6 годин
  Кількість клінерів:
  4
  Що робили:
  Прибирання після ремонту ресторану
  Час виконання:
  72 години
  Кількість клінерів:
  32
  Що робили:
  Химчистка м'яких
  меблів
  Час виконання:
  8 годин
  Кількість клінерів:
  5
  Що робили:
  Хімчистка матраців виставкової зони
  Час виконання:
  2 години
  Кількість клінерів:
  1
  Що робили:
  Мийка вікон і хімчистка меблів
  Час виконання:
  Приблизно 6 годин на одну задачу
  Кількість клінерів:
  2
  Що робили:
  Мийка фасадів "ЖК Obolon Residences"
  Час виконання:
  30 днів
  Кількість клінерів:
  180

  Дезинсекція квартири і котеджів в Києві – ефективна боротьба з шкідниками

  Прагнення зробити своє житло комфортним і затишним цілком закономірно. Створення сприятливого мікроклімату – турбота про здоров’я і самопочуття усіх домочадців. Чистота в досягненні цих цілей – найважливіший показник. Добитися цього своїми силами не завжди представляється можливим, якщо з’явилися небажані “квартиранти” у вигляді різних шкідників: комах (бліх, тарганів, клопів, мурашок, молі), дрібних гризунів або хвороботворних організмів. Проте не варто засмучуватися, адже є дієве рішення цієї проблеми – професійна дезинфекція і дезинсекція приміщень.

  Послуги дезинсекції в Києві: види і способи боротьби з шкідниками

  Присутність комах або гризунів порушує спокій будинку, а також є загрозою для життя і здоров’я усіх членів сім’ї, включаючи братів наших менших. Знищення небезпечних “співмешканців” – одне з пріоритетних завдань, яке необхідно реалізувати власними силами або удатися до допомоги професіоналів.

  Клінінгова служба “Уборка 24” пропонує широкий спектр послуг з підтримки чистоти в житлових і промислових приміщеннях. Ми маємо багатий досвід в дезинсекції і гарантуємо високий результат при розумних витратах.

  Професійне і ефективне усунення шкідників робиться з використанням спецзасобів. Обробка приміщень може бути виконана як з профілактичною метою, так і для тотального знищення комах і гризунів. Розглянемо детальніше види дезинсекції.

  У першому випадку створюються умови, в яких стає неможливим розвиток шкідників на обробленій території. Профілактичні заходи спрямовані на попередження як появи, так і розмноження переносників вірусів і захворювань.

  Ці послуги є цілим комплексом заходів, покликаних перешкодити проникненню комах і гризунів в житлі. Профілактична дезинсекція – ряд санітарно-гігієнічних і технічних рішень : підтримка чистоти (ретельне прибирання), установка сіток і інших бар’єрів на шляху шкідників, своєчасне видалення побутових відходів, обробка поверхонь спеціальними засобами і інші методи у боротьбі за сприятливий мікроклімат житла.

  Дезинсекція квартири професійними складами і парою може здійснюватися і з метою тотального знищення шкідників. У арсеналі компанії “Уборка 24” високотехнологічне устаткування і препарати, перед якими небажані “гості” безсилі : гризуни, а також мурашки, клопи, таргани і інші комахи.

  Сильнодіючі засоби не залишають запаху і шансу шкідникам на виживання. Їх дія спрямована на повне знищення комах, гризунів і інших порушників спокою вашої сім’ї.

  Дезинфекція є комплексом заходів, спрямованих на боротьбу з патогенними організмами, що є збудниками різних захворювань. Виды: профілактична, осередкова, завершальна.

  Скільки коштує дезинсекція і як замовити послуги?

  Проти шкідливих мікроорганізмів, а також комах і гризунів є перевірені методи і прийоми. Фахівці клінінгової служби “Уборка 24” застосовують цілий комплекс заходів, а також надійне устаткування і високоефективні засоби.

  Вартість послуг в м. Київ залежить від виду дезинфекції/дезинсекції, типу об’єкту, розміру оброблюваної площі, резистентності шкідників, міри зараженості, завантаженості приміщень і ряду інших чинників.

  Ми гарантуємо повне винищування непрошених “гостей” незалежно від рівня складності робіт. Фахівці клінінгової служби “Уборка 24” використовують перевірені методи боротьби : механічні, біологічні, фізичні, хімічні або комбіновані.

  У кожному індивідуальному випадку буде підібраний найбільш ефективний комплекс заходів по винищуванню шкідників. Також буде надана консультативна допомога з метою недопущення повторної появи переносників і збудників захворювань.

  Ціна на послуги дезинсекції – демократична. Також ви можете укласти договір на довгострокову перспективу співпраці з метою виконання нашою командою профілактичної обробки приміщень і систематичного обслуговування по інших профільних напрямах.

  Замовити послуги і попередній прорахунок ви можете по телефонах: (093) 090-00-24; (068) 024-00-24. Менеджери складуть план дій і запропонують найбільш оптимальні варіанти для вирішення вашої проблеми.

  Якісна і ефективна дезинсекція квартир і котеджів, а також промислових приміщень і відкритих територій за антикризовою ціною в Києві!

  Оцініть, наскільки ми були корисні

  [Total: 0   Average: 0/5]

  Збережіть свій
  час — це
  найдорогоцінніший ресурс

  І передайте ваше приміщення на
  прибирання нашим професіоналам
  Роман Оболончик
  Засновник компанії, Директор