Домашній майстер у Харкові

Заповніть форму нижче, щоб наш менеджер міг з вами зв’язатися для проведення якісної консультації і визначення послуг під ваш запит

У будинку потік кран або потрібне прочищення труб
Проблеми з електрикою
Потрібно повісити полку або зібрати нові меблі
Не виходить під'єднати побутову техніку
Будь-які дрібні будівельно-ремонтні роботи по дому

  Ми робимо цей світ
  чистіше позбавляючи
  його від бруду

  Вже
  6 років
  Ми задаємо рівень сервісу на ринку клінінгових послуг
  Більше
  20 000
  Клієнтів довірили нам прибирання в
  своєму будинку, квартирі та офісі
  7 із 10
  Замовників стають нашими
  постійними клієнтами або як
  мінімум замовили прибирання знову

  Вже прибрано
  більше 200 000 м ²

  Це як площа
  30 футбольних полів
  НСК Олімпійcкий

  Що входить до послуги
  "Чоловік на годину"?

  Послуга сантехніка
  Послуга електрика
  Ремонт техніки
  Ремонтні роботи у будинку
  Домашній мастер

  У якому порядку проводимо послугу

  01
  Оформлення заявки
  Ви подаєте заявку і вибираєте зручний час для проведення робіт
  02
  Підтвердження заявки менеджером
  Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання, врахувати побажання та узгодити зручний час для приїзду фахівця
  03
  Виїзд співробітників для здійснення робіт
  У призначений день до вас приїде фахівець компанії "Уборка 24" і здійснить усі роботи відповідно до раніше узгоджених умов
  04
  Ви насолоджуєтесь результатом
  Ви приймаєте роботу і проводите оплату зручним способом (готівковий, безготівковий розрахунок, на номер рахунку IBAN). Для нас вкрай важливо, щоб ви були задоволені результатом, тому ми готові працювати до тих пір, поки ви не погодитеся, що результат чудовий!

  ЧОЛОВІК НА ГОДИНУ У ХАРКОВІ

  ХХI століття постійно пропонує нам щось нове, не дозволяючи зупиниться і розслабиться, ніби час від часу кидає виклик. І це логічно, адже прогрес не стоїть на місці. Кожен день він приносить все нові і нові досягнення, змушуючи нас йти в ногу з часом. Тому завжди є можливість повчитися, полегшити своє повсякденне життя, зробити свій будинок і себе трохи краще. З огляду на стрімкі будні, сьогодні повсякденні клопоти будинку забирають дуже багато часу, якого, на жаль, завжди не вистачає. Щоб мінімізувати втрати, намагаємося щось придумати. Особливо складно, якщо потрібно впоратися з завданнями, які зазвичай роблять чоловіки. Але їх, чоловіків, по тій, чи іншій причині, на жаль, немає.

  А робота, як відомо, чекати не буде. Тому клінінгова компанія «Уборка 24» пропонує нову послугу в Харкові «Чоловік на годину». Що це за послуга? Відповідь проста. І він вас порадує. «Чоловік на годину» це, простою мовою кажучи, послуга, яка має на увазі за собою дрібну роботу по дому. Наприклад, забити цвях або підключити пральну машину, замінити розетку, поміняти лампочки, почистити стічну трубу раковини і т.д.

  ДОМАШНІЙ МАЙСТЕР НА ГОДИНУ: ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ

  Тобто, майстер на годину це і сантехнік, і електрик, і ще багато хто. Якщо коротко кажучи, це такий собі домашній працівник з погодинною оплатою чоловік, який вміє все. Але, забігаючи наперед, відзначимо, що в перелік його видів роботи, не входить дрібний ремонт, хоча робити він його теж вміє. Погодьтеся, що, на жаль, не всі здатні на побутовий подвиг, тому наша фірма взялася розв’язувати цю проблему. Якщо ви з Харкова, і якщо вам потрібен домашній помічник в побуті, тоді ви звернулися за адресою.

  Ще не наважилися? Тоді ще раз задумайтеся, чи варто вам витрачати час і сили на невеликий ремонтом? Чи варта гра свічок? Тим більше, якщо ви ніколи цим не займалися, і у Вас немає необхідних знань (понять) або будь-якого інструменту в наявності? Чи не так? Ми більш ніж упевнені, що відповідь буде ствердна. Ідея ж такої послуги прийшла сама собою – не секрет, що кожному будинку періодично потрібно кілька міцних чоловічих рук, а у нас є можливість їх надати. І зовсім недорого. Якщо викликати через нас фахівця, до вас прийде домашній майстер з погодинною оплатою роботи.

  Майстер додому зробить згідно з вашим замовленням все, що треба. Розцінки майстра на годину включають в себе такі види робіт: сантехнічні роботи; монтажні роботи; домашнього майстра; ремонт техніки; ремонтні роботи (крім дрібного масштабу). Різні види робіт після ремонту, установка і демонтаж – для нашого фахівця не проблема.

  Що можна ще відремонтувати, врятувати, як то кажуть, і що ще послужить вам довго або ремонту не підлягає наш фахівець теж підкаже. Замовити послугу «Чоловік на годину» можна, відвідавши наш сайт (розділ «Контакти»). А на відповідній сторінці ознайомиться зі спектром робіт майстра. Прайслист включає перелік видів робіт по кожній з вищевказаної категорії. Наша служба підтримки (менеджери) допоможе вам зорієнтуватися на ринку послуг що і скільки коштує, обсяги робіт, час вирішення того чи іншого побутового питання і т.д.

  Організувати такий собі символічний «прокат» чоловіка на годину буде дуже просто. Для цього всього лише залиште свою заявку на сайті або у менеджера. Поняття «терміново» для нас в прерогативі. Тому оперативність гарантована, як і універсальність наших працівників. Замовивши послугу «Чоловік на годину» в клінінгової компанії «Уборка 24», ви переконаєтеся в тому, що будь-який з наших майстрів – не один у полі воїн. Моторошні побутові негаразди для фахівців компанії не страшні. Маємо і переваги, які відрізняють нас від інших компаній.

  Ми вигідно відрізняємося тим, що:

  1. працюємо 7 днів на тиждень;
  2. виконуємо свої обов’язки в термін;
  3. даємо офіційні гарантії;
  4. у нас працюють тільки компетентні, з великим стажем роботи майстри справжні професіонали своєї справи;
  5. можемо вирішити будь-які побутові питання;
  6. економимо ваш час; пропонуємо послуги своїх фахівців за доступними цінами.

  Тому, з вищесказаного можна зробити висновок, що ми не кидаємо слова на вітер і не займаємося «халтурою». Ми гарантуємо якість наших послуг на високому рівні.

  ПОСЛУГОЮ МАЙСТЕР НА ГОДИНУ ВІД “УБОРКА 24” КОРИСТУЮТЬСЯ:

  • жінки, які не витрачають свої сили і нерви на скандали для свого чоловіка з приводу того, що протікає кран або десь там перегоріла лампочка;
  • чоловіки, які занадто зайняті, щоб займатися домашніми клопотами;
  • діти і внуки, які втомилися від дзвінків своїх батьків або бабусь і дідусів з проханням відремонтувати розетку або почистити раковину.
  • також «Чоловік на годину» цікавий для власників різних мереж кафе / ресторанів і барів, офісів, салонів і магазинів.

  Не витрачайте час даремно, звертайтеся до нас за послугами «чоловіків» на годину. Порівняйте стан квартири до проведення робіт нашими співробітниками і після, зробіть фото на пам’ять, і переконайтеся в тому, що ваші витрати того коштували. Начебто грали по дрібному, а в результаті гра професійна. Тому, якщо вам потрібні золоторукі чоловікифахівці з погодинною оплатою, звертайтеся, наші майстри вже чекають вашого дзвінка!

  Оцініть, наскільки ми були корисні

  [Total: 0   Average: 0/5]

  Збережіть свій
  час —це найдорогоцінніший
  ресурс

  І довірте роботу по дому нашим фахівцям
  Роман Оболончик
  Засновник компанії, Директор